افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج ایثار در سازمان اتوبوسرانی همزمان با دهه کرامت 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه در مراسم افتتاحیه پایگاه بسیج اتوبوسرانی شاهین شهر اعلام کرد: به فرموده مقام معظم رهبری بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و همه خدمتگزاران شهرستان بسیجی هستند .  
 
بر اساس سند استراتژیک سازمان اتوبوسرانی برنامه ها , اقدامات و فعالیتهای گسترده ای به منظور ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان و افزایش رضایتمندی ایشان  به عنوان ذینفعان سازمان برنامه ریزی و اجرایی گردیده است .یکی از جمله این اقدامات راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج در سازمان اتوبوسرانی می باشد که به عنوان بازویی برای دستیابی و حفظ ارزشهای اسلامی انقلاب اسلامی در سازمان همزمان با دهه کرامت با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه, معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه و اعضای هیات مدیره سازمان وجمعی دیگر از مسئولین شهری ومدیریت و پرسنل سازمان  افتتاح گردید .

در این مراسم مدیر عامل سازمان ضمن خیر مقدم و تبریک گرامیداشت دهه کرامت گزارشی از اقدامات و خدمات بسیج وار سازمان در خصوص خدمت رسانی به شهروندان ارائه نمودند.و اظهار داشتند علیرغم اینکه ۶۱ درصد از ناوگان اتوبوسرانی شاهین شهر عمر بالای ۱۰ سال را دارند ولی با ایثار و گذشت کارکنان و اتوبوسرانان خدوم که در تمام بخش ها تلاش وافری داشته اند سرویس دهی مطلوبی برای شهروندان ارائه شده است . 

سرهنگ سید احمد قریشی فرمانده سپاه شهرستان شاهین شهر و میمه در این آیین ضمن بیان فرازی از فرامین مقام معظم رهبری در خصوص فلسفه تشکیل شجره بسیج گفت: بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و همه خدمتگزاران شهرستان بسیجی هستند و به عنوان مهم‌ترین بازوی اجرایی نظام اسلامی  برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن به‌ شمار می‌روند.

ایشان همچنین با توجه به گزارشات مدیر عامل سازمان اظهار داشت :با روحیه جهادی و بسیجی که در مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی و کارکنان وجود دارداقدامات خوبی انجام شده است که مورد رضایت شهروندان می باشد و به همین دلیل امروز پایگاه مقاومت بسیج این سازمان راه اندازی شد  وامیدواریم به حول و قوه الهی و تلاش و همت پرسنل سازمان بتوان همچون گذشته  گامهای ارزنده ای در دستیابی بیشتر به اهداف بسیج برداشت.

 محمود مسلم زاده معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این مراسم گفت: سازمان اتوبوسرانی شاهین شهر و حومه یکی از سازمان های مهم در استان اصفهان در زمینه حمل و نقل است و خلاقیت و ابتکارات زیادی در زمینه های مختلف داشته است  و به همین دلیل سال گذشته به عنوان سازمان برتر در کشور معرفی شد و راه اندازی  پایگاه مقاومت بسیج در این سازمان برکات زیادی را نیز به همراه خواهد داشت.

در پایان یکی از پرسنل سازمان به عنوان فرمانده پایگاه مقامت بسیج ایثار سازمان معرفی و حکم نامبرده ابلاغ و تحویل شد. مدیر عامل سازمان نیز ضمن تشکر از فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین شهر و سایر میهمانان فرمودندبا توجه به پتانسیلهای مطلوبی که در سازمان وجود دارد افتتاح پایگاه بسیج منشا خیربرای شهروندان  خواهد بود.


مربوط به: اخبار | بدون نظر

ارسال نظر